Lynda Hotel

Rated 9.6 in 136 reviews. 8 rooms. Opened in June 2022.

★★★★

Well set in the centre of Istanbul, Lynda Hotel provides air-conditioned rooms, a shared lounge, free WiFi and a garden. This 4-star hotel offers a tour desk and luggage storage space. The accommodation offers a 24-hour front desk, a concierge service and currency exchange for guests.

At the hotel, all rooms are fitted with a wardrobe. Every room comes with a safety deposit box, while some rooms here will provide you with a balcony and others also provide guests with garden views. All units include a private bathroom, slippers and bed linen.

Lynda Hotel provides an ironing service, as well as business facilities like fax and photocopying.

Popular points of interest near the accommodation include Hagia Sophia, Blue Mosque and Basilica Cistern. The nearest airport is Istanbul Sabiha Gokcen International, 44 km from Lynda Hotel, and the property offers a paid airport shuttle service.

Available Rooms

2 guests

Rooms

Adults

Children

Recommended Nearby

A guide to great places near Lynda Hotel

 1. Saade Kahvaltı

  Herseyi harıka,lezzet birleşimi,sunum manzara servis cok guzel

  226 m from hotel
  Darüssaade Hotel Sultanahmet

 2. Ayasofya Meydanı

  Milli Görüşcüler Geldi Erbakan Hocam Ümmetin Yanindayiz Cihad Meydanlarindayiz Saadet Partisi Ümmetin Sesi Olmaya Devam Edecek

  268 m from hotel
  Cankurtaran Mh.

 3. Sultan Ahmet Camii

  Mavi Cami olarakta bilinir. Sultan Birinci Ahmed tarafından MimarSedefkâr Mehmet Ağa'ya yaptırılmıştır.Ayasofya'nın 1934 yılında camiden müzeye dönüştürülmesiyle, İstanbul'un ana camiisi olmuştur!

  297 m from hotel
  Sultan Ahmet Mah. At Meydanı Cad. No:7

 4. Ayasofya Müzesi Padişah Türbeleri

  Dünyanın ilk ibadet yerlerinden biri. burayı defalarca gezsemde ziyaret etmeyi seviyorum .ecdadımız burada yatıyor neticede .ruhlarına fatiha okumadan ayrılmayın :)

  302 m from hotel
  Cankurtaran Mh. Ayasoyfa Meydanı

 5. Ayasofya-i Kebir Camii Şerifi

  Ayasofya'yı dolduran cemaat

  353 m from hotel

 6. Ayasofya

  916 yıl kilise, 481 yıl da cami olarak hem Hıristiyanlığa, hem de Müslümanlığa hizmet etmiştir.İlk yapıldığında Büyük Kilise (Megale Ekklesia) denilen yer Fetih’ten sonra ise Ayasofya ismini almıştır!

  357 m from hotel
  Ayasofya Meydanı, Sultanahmet

 7. Topkapı Sarayı Bab-ı Hümayun Kapısı

  Beautiful beautiful

  366 m from hotel
  Cankurtaran Mahallesi

 8. Sultanahmet Meydanı

  Heleki Ramazan ayında orucunu açtıktan sonra böyle çayını içeceksin o güzel ambiyansı hissedeceksin Allaha şükür ediceksin Ruhun açılacak...

  402 m from hotel
  Sultanahmet

 9. Yerebatan Sarnıcı

  İstanbul'da kesinlikle görülmesi geren muhteşem bir mekandır.Sarnıç M.S 542 yılında Bizans İmparatoru I. Justinianus tarafından Büyük Saray'ın su ihtiyacını karşılamak üzere yaptırılmıştır. Gezilmeli!

  415 m from hotel
  Alemdar Mah. Yerebatan Cad. No:1/3

 10. Ahmet Hamdi Tanpınar Edebiyat Müze Kütüphanesi

  İnsanlar tarafından henüz keşfedilmemiş. Keşfetmezler inşallah. Çok sakin huzur dolu bir mekan. Hem müze hem kütüphane. O yüzden muhteşem :)

  0.7 km from hotel
  Gülhane Parkı Alay Köşkü

 11. Çengelköy Börekçisi

  Yolunuz duserse es gecmeyin derim , yolunuz dusmezse dusmesini saglayin , karisik melemeninden karadeniz pidesine enfes hersey , fiyatlar ise inwnilmaz uygundu

  0.8 km from hotel
  Kuleli Mah. Halk Cad. No:26 Çengelköy Üsküdar

 12. Day Day Pastanesi

  Elmalı ve çikolatalı kurabiyelerini, acıbadem kurabiyesini ve tahinli pidesini denedik. Hepsi lezzetli ama favorilerim kesinlikle elmalı kurabiye ve tahinli pide. Ayrıca esnaflık çok güzel. 👏🏻👏🏻

  1.1 km from hotel
  Molla Feneri Mahallesi İskender Boğazı Sokak No:18/2